RSS

O blogu

O blogu

Witaj serdecznie!

Informacje zawarte na blogu rozliczanienieruchomosci.wordpress.com mają charakter edukacyjny i nie mogą być rozumiane jako doradztwo inwestycyjne. Decyzje inwestycyjne oraz wszelkie obliczenia podjęte w oparciu o te informacje są podejmowane na odpowiedzialność użytkownika.

Właściciel bloga dba, by przekazywana wiedza była najwyższej jakości i pochodziła ze sprawdzonych źródeł. Nie może jednak zagwarantować jej kompletności i aktualności w danym momencie. Mogą zaistnieć okoliczności szczególne, gdy postępowanie zgodnie z podanymi wskazówkami nie zagwarantuje uniknięcia błędu w ocenie sytuacji.

Wyrażane poglądy i prezentowane schematy postępowania są wyrazem doświadczeń i przekonań autora danego artykułu, a nie prawdą obiektywną. Opieranie się na zamieszczonych opiniach, radach, oświadczeniach, notatkach, wyliczeniach i rysunkach stanowi działanie na własne ryzyko użytkownika.

Inwestowanie w nieruchomości na wynajem jest skomplikowanym procesem. Może doprowadzić do częściowej lub całkowitej straty zainwestowanego kapitału. Ryzyko to jednak maleje wraz z posiadaną wiedzą i doświadczeniem.

Linki i reklamy prowadzące do serwisów osób trzecich, jak również komentarze są zamieszczane w charakterze informacyjnym. Blog rozliczanienieruchomosci.wordpress.com nie odpowiada za treści i jakość usług oferowanych przez serwisy, do których prowadzą linki oraz za treść komentarzy, reklam, linków zamieszczanych przez użytkowników.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 
%d blogerów lubi to: